De kogel is door de kerk & de sleutel van het nieuwe echtparen-appartement van de Vier Dorpen in handen. Nu kunnen we los.
De afspraak met de stoffeerder (vloerkleed of liever vinyl? bloemetjesgordijn of toch een streepje?) is aanstaande dinsdag, donderdag gaat er een delegatie naar Ikea Duiven om naar opbergsystemen te kijken.
Het totale oppervlak is zo’n 40m2 (inclusief badkamer en keukentje) en leidraad is dat je er je kont moet kunnen keren. De vage roze strepen zijn looplijnen die vrij moeten blijven. De gemakkelijke stoelen zijn groen, bijzettafels geel, blauw staat voor wandmeubels, de flatscreen televisie is paars/roze.
1 stoel voor bezoek, enkele comfortabele (maar inklapbare) stoelen op het balkon voor wanneer er meer bezoekers komen – die kunnen dan tijdelijk op de looppaden. Als het bezoek weg is, gaan de stoelen ook weg en zijn de looppaden weer vrij). Kunnen we er iets moois van maken? Yes, we can.
Een bezoek met moeder aan IKEA op z’n plaats. Welk wandmeubelsysteem gaat het worden? We rijden langs tientallen kasten. “Dit model, maar dan niet wit (zwart, rood), maar houtkleurig,” stel ik voor. “Deze kast maar dan niet met die deurtjes.” “Deze deurtjes maar dan met andere grepen.” Het blijkt moeilijk voor de toekomstige bewoner om de ideale combinatie te visualiseren. Dan staat er, na de interieurs maar voor de keukens, een kast in een hoek. Een mooie kast.
Geef een reactie